Tagged: Dini sohbet

İzmir Dini Sohbet Odaları

Sohbet odalarından bulduğu kız arkadaşına, farklı duygular besleyen kahramanımız Serhat. İzmir’de oturmaktaydı. Annesi ve babası ile yaşayan şizofreni hastasının hikayesidir. Evin genç oğlu 25 yaşlarındadır hafif yakışıklı. Biraz uzun boylu, Esmerim si kendi halinde bir insan. İşte neler varmış? Diyebileceğiniz Bir yazıdır. Hikayemizin başkahramanının ismi Serhat birazcık farklı hayatı, var bizden kendisi şizofreni hastası ve türlü psikolojik rahatsızlıklarla, sıkıntılarla uğraşmış ve bu dertten birçok kez hastaneye, başka hocalara, derdine derman aramış. Ama bir türlü bulamamış. Serhat şizofreni krizine girmeden önce her şey çok normal ama şizofreni krizine girdiği zaman dünyası bizimki gibi değil, bir sevgilisi varmış ismi Eda, internette sohbet odalarında bulmuş olduğu kız arkadaşını dünyalar kadar sever.

Evden çıkamadığı için sürekli bilgisayar başında zaman geçirir ve sürekli Eda’yı beklermiş, bu çocuk şizofreni hastası olduğundan dolayı, evden dışarı çıkamıyor babasının getirmiş olduğu para ile hayatını sürdürüyor. Annesinin yapmış olduğu yemeklerle karnını doyuruyor, Allah’ın vermiş olduğu hastalıktan dolayı. Bir şekilde hayatını sürdürememek de gel zaman git zaman internette sohbet ederken, kız arkadaşını ikna ediyor. Lütfen bize gel seni görmek istiyorum diye kız arkadaşı, bu teklifini biraz düşünüp kendisine zulüm eden kocasından kaçmak için Serhattı yem olarak kullanıyor. Dünyalar Sertan’ın oluyor, Serhat mutlu ama başına geleceklerden haberi yok. Hemen kuzeninin eşine telefon açarak lütfen gelip beni otogara götürür müsün diye ricada bulunur. Serhat ve macera başlar.

– Serhat: Sevgilim hoş geldin ne iyi ettin de geldin.

– Eda: ( Ay bu ne be ) Canım teşekkür ederim Hoş bulduk yol yorgunuyum eve gidelim mi?

– Serhat: tabii hayatım Gidelim…

– Serhat: Yolculuk nasıl geçti hayatım, ne yaptın havadan sudan sorular sorarken. Eda kafasında türlü tilkilerin döndüğünü Serhat’a belli etmemektedir.

Eda: Eve girer, evi baştan aşağı süzer odaları gezer tek etrafına bakınır gariban bir ev olduğu bellidir. Serhat’ın odasına çantasını bırakıp ailesiyle tanışmaya diğer odaya geçer.

Sertan’ın annesi makbule teyze bu durumdan hiç hoşnut değildir kız kaçarak gelir mi düşüncesi vardır aklından o kadar temiz değerli insanlar ki akıllarına. Kızın evli olabileceği gibi, şeyler asla gelmemekte ve bu temiz insanların hayatına giren kötü bir bayan, üç dört gün geçtikten sonra. Serhat la eda dışarıya yemek yemeğe çıkmak isterler. Serhat annesinden utana sıkıla almış olduğu parayı cebine koyup kız arkadaşının yanına alarak dışarıya çıkmışlardır. Dolmuş beklerken yanına siyah bir araba yaklaşıp. Serhat ile Edayı arabanın içine almışlardır. Serhat güzel bir dövdükten sonra yolun kenarına bırakıp Edayı alıp evin yolunu tutmuştur kocası. Annesi Serhattı bulduğunda Serhat 2 buçuk hafta yoğun bakımda yatmıştır. Hastaneden çıktıktan sonra ilk işi bilgisayarla koşup Eda’ya ulaşmak için bilgisayarı açmak ve sohbet odalarına girmek olmuştur. Eda’dan eser yoktur Eda’nın yaşamış olduğu Yozgat şehrine gitmek için tekrardan kuzenin kocasını arayıp onu kandırmak ister. Serhat içindeki o duyguları Ata Mamak’tan hastalığın vermiş olduğu halsizlikten sıkılmış, iyice bunalmıştır bunalımdan çıkmak için tek çarenin Eda olduğunu düşünen Serhat, ne yapıp ne edip Yozgat’a gitmek ister ama gidemez aradan aylar aylar geçer, Serhatın hastalığı sürekli tekrar benim Serhat hayatını kararırken bir yandan da Eda’yı düşünüp üzülmekte ve bu durum onu iyice yormaktadır.

Bu arada; Eda’nın kendi adresinden Serhat bir maili geldiğini görünce Serhat sevinç’ten havalara Uçar, tekrardan bir umutla, Eda’ya yazmaya başlar. Eda beni döven adamlar kimdi? Bana ne için vurdular? Ben onlara ne yaptım.. Eda: Serhat Onlar benim ailem ve abilerim de benim kaçtığım için beni de dövdüler aldılar, senin için çok canım yandı. Ama tekrardan kaçacağız! Sana söz veriyorum aşkım. “diye” Serhat tekrardan kandırır zulmeden kocanın elinden kurtulmak için her türlü sıkıntıyı çeken Eda tekrardan komşusundan borç para alarak İzmir’in yollarını tutar..

Eda İzmir otogarına indiği zaman çok bitkin haldedir direkt eve gelirler. Serhat tekrardan sormaya başlar abinler gelecekler mi bize zarar verecekler mi gibi sorular Eda Hayır sakin ol öyle bir şey olmayacak diye ve uyumaya giderler bir anda Serhat’ın “şizofreni” krizi tutarak yanında yatan Edayı kırmış olduğu cam bardak ile tam 82 yerinden keser. Adli tıp raporlarına göre Eda kendi kanında boğularak ölmüştür. Sizce Eda bu ölümü hak etti mi? orasını bilmem ama ben Serhat’a gerçekten çok üzüldüm. Bu benim hayatımda dinlemiş olduğum en garip hikaye sizlerle paylaşmak istedim umarım anlatabilmişimdir.

Yeni ve Güncel Dini Sohbet Platformu

Yeni ve güncel dini sohbet ortamından herkese merhaba.. Sizlere kaliteli ve yeni bir ortamda dini sohbet, İslam sohbet yapma şansı tanıyan Sevap.net ile kaliteli bir sohbet ortamında buluşacak, binlerce kişiyle canlı sohbetler ederek vakit geçireceksiniz.

İslam Sohbet Odaları

İslami sohbet sitelerinin en iyi olduğu ve kaliteyle tüm kullanıcılarına hizmet vererek, mutlu bir ortam oluşturduğunu bilmeniz gerekiyor. Sitemizde her dakika artan muhabbet ve sohbet ortamında sizlerde sadece tek bir tık ile bulunabilir, bizimle sohbet ederek kendinize dini konular üzerinden konuşan arkadaşlar edinebilirsiniz.

İnsanların yeterince sıkıldığı bu dünyada konuşacak birçok şey olabiliyor ve sohbet ederek daha da huzura kavuştuğunu görebiliyoruz. Sizler de huzurlu bir ortamda sohbet etmek istemez misiniz? Sevap.net ile daha mümkün olabilen bu sohbet ortamına katılmanız an meselesi olabilir.

İslam Chat Düşkünleri

İslam chat denince akla gelen isimlerin önderliğinde bulunan Sevap.net sitesinde birçok kişi muhabbetlerine arkadaş arıyor, dini konular konuşarak vakit geçiriyor. Sizler de bu insanlarla konuşmak ve görüşmelerinizi sanal platformlar üzerinden sürdürmek için yukarıda bulunan giriş kısmını kullanın ve dini sohbet platformunda vakit geçirmeye hemen başlayın.

Online kullanıcılarımızla birçok kişiye yıllardır hizmet veriyor, sohbet etmeleri için bir arada buluşturuyoruz. Girişinizi yaparak kendinize yeni bir dünyanın kapılarını aralamak için çok uzaklarda bir arayışa çıkmanıza gerek yok hemen tıklayın ve sitemizde online sohbet etmeye başlayın.

Dini Sohbet Siteleri

Dini Sohbet Sitesi

Dini konuların konuşulduğu ve sohbetlerin edildiği bir alanda muhabbet etmek ve İslam hakkında konuşmak istiyorsanız, Sevap.net ile doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Binlerce Müslümanın giriş yaptığı ve dini konular hakkında bilgi alışverişi yaptığı bu mecrada kendinize uygun konuyu bulabilecek, #islam odasında bu konular hakkında konuşabileceksiniz.

Sizler için geliştirdiğimiz mobil giriş ve bilgisayar giriş panelimizle daha rahat bir erişim halinde olacak, bizlerle sohbete katılmak için çok vakit kaybetmeyeceksiniz. Hemen girişinizi yapın ve sohbet ortamına adımınızı atın. Binlerce kişinin sohbet ettiği Muhabbet.org ve Sevap.net ile dini sohbetlerinizi konuşmak çok kolay hale gelebilir.

İslami Sohbet Odaları

Günün en güzel konularının konuşulduğu seviyeli ve hoş görülü insanların katılımının yoğunlukta olduğu sohbet odaları hizmetimizle, tüm Müslüman alemine kapılarımızı açıyor, sitemizde konuşarak vakit geçirmesine aracı oluyoruz.

Tamamen ücretsiz ve kaliteli hizmetimizle Sevap.net farkını koruyor, dini sohbet ve İslam sohbet gibi kelimelerde birçok kullanıcıyı tek çatı altında buluşturuyoruz. Hemen katılımınızı gösterin ve muhabbet edebileceğiniz güzel bir dini sohbet sitesinde buluşmaya başlayın.

İslam Sohbet Nerede Edilir?

İslam Sohbet Nerede Edilir?

İslam sohbet ortamı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arkadaşlarınızla giriş yapıp dini bir sohbet ortamı kurabileceğiniz adresimiz sizlere 7/24 muhabbet ettirme imkanı sunmaktadır. Kız arkadaşlarınızla veya Erkek arkadaşlarınızla güncel olarak giriş yapıp üye olmadan ve ücret ödemeden chat yapma imkanına sahipsiniz. Sizler de giriş kısmından hemen bir takma ad bularak sohbet platformumuza giriş yapabilirsiniz. Ardından sitemizde çevrim içi olarak bulunan kişilerle rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Dini Sohbet Bizimle Edilir!

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden sohbet girişi sağlayan İRC platformumuz sizlere daha özgün ve daha nezih bir ortam yaratmak için Chat girişlerini açık bulunduruyor.
Sizler de bu imkandan faydalanıp sohbet sitemizde dini sohbet edebilirsiniz. Binlerce kişi bizimle sen de bize katıl ve sohbet etmeye başla. Sohbet ve muhabbet bizlerin çok sevmiş olduğu bir şey olduğu için bir karar vererek Sohbet Odaları oluşturmaya karar verdik. Bu konuda da birçok İnternet sitesini gezdik ve bu konuda sizlere en güzel zaman geçirme fırsatları sunmak için bazı çalışmalar yaptık. Hem uyarı sistemlerimiz, hem kötü kelime botlarımız ile sizlere elit bir Sohbet ET ortamı sunmasının yanı sıra, gerek canlı radyo yayınlarımızla sizleri sitemizde güzel zaman geçirme fırsatları sunarken, bunların haricinde, ayrıca, son dakika haberleriyle sizleri gündemden koparmıyor aynı zamanda da, blog yazılarıyla sizlere eğlenceli vakitler geçirme fırsatları sunuyoruz. Bu arada tüm bayanlar için, özel yemek tariflerimizi sunuyoruz. Emin olun siz de çok beğeneceksiniz. Yıllardır birçok İnternet sitesi için gerekli araştırmaları yaptıktan sonra bu işlemlerin arasında İslam Sohbet sizlere elit bir ortamda sohbet ortamı oluşturmak için çalışan ekibimiz sizlere özel bir İnternet sitesi oluşturmuştur. Bu İnternet sitesi ile rahatlıkla sohbet edebilecek ayrıca, bu konuda istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz. Sizler sohbetin haricinde blog yazılarını takip edebilecek bu sayede istediğiniz gibi sonuçlara ulaşabileceksiniz. Bu sayede sizler de farklı aktivitelerle zaman da geçirebileceksiniz. Bu arada, şunu da belirtmekte fayda var. Son dakika bilgilerimiz için editörlerimiz sürekli çalışmakta ve sizlere farklı haberleri de sunmaya çalışmaktadır. Sizler de bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Daha uzun süre birlikte olmak üzere.

Bize Katıl ve Sohbet Etmeye Başla

İnsanların bize katılıp sohbet ettiğini ve bu mecrada bulunduğunu göz önünde bulundurarak bu makaleyi sizlere iletmek istedim. Bize katılarak güzel sohbetlere dahil olabilir sınırsız eğlence fırsatından faydalanabilirsiniz. Eğlenceli sohbetlerin edildiği sohbet odamızda sizleri görmek bizi mutlu edecektir. Arkadaşlarınızı’da alın ve bize sohbet etmeye mutlaka gelin. Dürüst insanların bir arada buluştuğu Sevap.Net, kaliteli sohbet ortamıyla sizleri eğlendirmeye son sürat devam ediyor. Binlerce insanı yıllardır bünyesinde sohbet ettiren ve sohbet etmeyi öğreten chat ortamımız, yılların tecrübesi ile bu sohbet alışkanlığını sürdürüyor ve arkadaşlıklar kurdurmaya devam ediyor. Sohbet sitemize mobil cihazınız ile giriş yapabiliyor, ülkemizin her yerinden katılan insanlarla sohbet etme şansını yakalıyorsunuz.

Yurt içi Sohbet Odaları

Yurt içi sohbet odaları başlığımızın altında, yurdumuzun bütün bölgelerinden giren vatandaşlarımız için özel bir alan oluşturduk ve sohbet ediyoruz. Sizleri de bu sohbete dahil etmek için makaleler yayımlıyor ve kaliteli adımlar atarak, güzel insanlar biriktiriyoruz. En güzel dostlukların bu çatı altında kurulduğuna şahit olduğumuz gibi, sizlere de güzel dostluklar edeceğimize inanıyor ve sohbet etmeniz için davet ediyorum. Rahatlıkla giriş yapabileceğiniz platformumuz oldukça başarılı yönetim kitlesiyle sizlerin isteği doğrultusunda çalışmalar sürdürüyor, daha rahat ve kullanışlı hale getirmek adına çaba sarf ediyoruz. Bu makaleyi yayınladığım gün bayramın ilk gününe tekabül ettiği için, Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor ve nice bayramlar görmeniz için sağlık dualarımı size armağan ediyorum.

Yurt dışı Sohbet Odaları

Yurt dışından girişlerimizin de bulunduğu sohbet mecramızda, sohbet odaları keyfini son sürat sürdürmeye ve arkadaşlık toplulukları oluşturmaya devam ediyoruz. Bu arkadaşlık topluluklarımız da sizleri de görmek bize keyif vereceği gibi, davet edeceğiniz arkadaşlarınızda başımızın üzerinde yerlerinin olacağını bilmenizi isterim. Yurt dışında bulunan gurbetteki vatandaşlarımız bizlerin bir parçası ve milletimizin bir bireyidir. Sohbet ederken kullanıcılarımıza saygı ve sevgiyi eksik etmemek adına, iyi dileklerimizi gönderiyor ve nice sohbetler dileyerek makaleme son vermek istiyorum. Sevap.Net adına iyi sohbetler diliyorum.

İslami Sohbet Odaları Dini Chat Siteleri

İslami Sohbet Odaları Dini Chat Siteleri

İslami sohbet ve Dini sohbet kelimelerinde ön sıraları hedefleyen Sevap.net ve diğer sitelerimizle sizlere eşsiz bir dini sohbet ortamı yaratmaya ve İslami sohbetlerin edilmesine özen gösteriyoruz. Binlerce kullanıcının dini sohbetler ve Online İslam sohbet odalarında vakit geçirmek için ziyaretlerini gerçekleştirdiği bu alanlarda hemen sizlerde bulunmalısınız. İslamiyet sohbetlerinin edildiği ve dini konuların öncelik gösterildiği #İslamiyet odasında binlerce kullanıcıya rast gelebilirsiniz. Burada dini konular konuşularak, oyun botları aracılığı ile İslami soruları soruluyor ve cevaplanıyor. Ücretsiz bir şekilde bu hizmetimizden faydalanabilir, üye olmadan giriş sağlayabilirsiniz. Yukarıda size sunduğumuz sohbet girişinden hemen bağlantı kurabilir ve sohbet ortamına giriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en harika dini sohbet sitesi Sevap.net ile kaliteli bir sohbete katılım yapmanızı sağlıyoruz. Arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ender ortamlardan birini oluşturuyor ve Dini sohbetler etmeniz için sizlere olanak tanıyoruz. Arama motorlarından birçok İslam sohbet alanı bulabilir ve Chat yapabilirsiniz, fakat Sevap.net sitesinde vakit geçirmediyseniz çok şey kaybetmişsinizdir. Tamamen kullanıcılarının isteğiyle geliştirilen sohbet applet ve botları sayesinde oldukça başarılı işlere imza atıyoruz. Binlerce kullanıcıyı bünyemizde toplayarak kaliteli sohbetlerin adresiyle sizleri buluşturuyor, dini dostluklar kurmanızı sağlıyoruz. Birbirinden eğlenceli ortamlarımızda bize katılın ve sohbet etmeye hemen başlayın! Dini sorularımız ile İslami odamızda sizlere, İslamiyet ile ilgili sorular sorarak cevabını kimin önce vereceğini siz belirliyorsunuz. Bu tür keyif veren yarışmalar ile sizlerin sohbetine heyecan katıyor ve eğlenceli bir ortamda Dini sohbetler gerçekleştirmenize olanak tanıyoruz. Günün her saatinde sitemizde sohbet edebilir, arkadaşlarınızla bu bölgeyi paylaşabilirsiniz. İslami sohbet odaları hizmetini sizlere açmış bulunuyor ve sohbet odaları ettirmek amacıyla bu platformu sizlere taşıyoruz. İslamiyet hakkında bilgilerin paylaşımını yapmanızı ve kullanıcılarımız ile bu konular hakkında birbirinize sorular sormanızı sağlayarak, bilgilendiren bir site olmayı hedeflediğimizi söyleyebilirim. Herhangi bir uygulama veya üyelik gerektirmeden bağlantı kurabileceğiniz İslami sohbet sitemizde sizleri de görmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isterim.