Tagged: Seviyeli

Seviyeli Sohbet Odaları

Nezih ve seviyeli ortamlarda sohbet edebilmenin keyfini Sevap.net ile sürebileceğimizi bilmenizi isterim. Seviyeli sohbet odaları olarak faaliyete geçirdiğimiz bu kaliteli ve güvenli sohbet ortamlarında sizleri en iyi sohbet edebilmenize olanak tanıyacak şekilde güncellemeler ve appletler ile sohbetinizi zenginleştiriyor, binlerce kişiyi aynı çatı altında sohbet ettirerek sizlere kaliteli ve güvenli bir sohbet alanı yaratıyoruz. Bu gibi yerlerde arkadaşlıklar ve dostluklar kurulabiliyor selamlar alınıp selamlar verilerek insanlar tanışma faslını gerçekleştiriyor.
Sizler de üye olmadan ve uygulama indirmeden mobil sohbet edebileceğiniz seviyeli sohbet odalarında vakit geçirmeye hazırsanız hemen girişinizi yapın ve bizimle eşsiz sohbetlere dahil olmaya başlayın. Günün her saatinde bu mekanda sohbetler ediliyor ve arkadaşlıklar kurularak reel hayatlardan bahsediliyor. Günün komik konusu veya tartışmaya müsait konusu belirlenerek bu konu hakkında sohbet ediliyor.

Dini ve Seviyeli Sohbetler

Sitemize giriş kolaydır kendinize ait bir kullanıcı adı alırsınız bu kullanıcı adı öncelikle ortam içinde kullanılmayan bir isim olması lazımdır Argo küfür siyasi içerik kötü içerikli propaganda içermemesi gerekir. İnternet eleminin sayılan sunucularından biri olma yolunda, bizi takip eden, bizimle birlikte yürüyen arkadaşlarımız için ücretsiz bir sistem olarak kalmaya devam edeceğiz. Bu sitede gerçekleştirilen eylemler tamamen karşılıksızdır. Türkiye’nin lider Ücretsiz Chat odaları olarak, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarımızın diyalog ihtiyaçlarına karşılık vermek amacı ile kesintisiz sohbet olanağı sunuyoruz.

Seviyeli Sohbet Nedir, Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, seviyeli sohbet nedir? nasıl yapılır? Bugün sizlere bunlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere birçok sohbet sitesi ve seviyeli sohbet odaları girişi mevcuttur, bu siteler anlık ve canlı sohbetler edilmek için kullanılır ve insanlar sıklıkla ziyaret ederler. Seviyeli bir sohbet ortamı oluşturmak için öncelikle kanal kurallarını yeniden düzenlemeniz ve insanları bu doğrultuda sohbet etmeye zorlamalısınız. Toplum kuralları ve ahlak kuralları çerçevesinde seviyeli ve saygılı bir ortam oluşturabilir, kullanıcılarınızı doğru kelimelerden giriş yapmasını sağlayarak site içerisindeki hiyerarşiyi sağlayabilirsiniz. Yasanın gerektirdiği ve katı kural olarak bilinen bir gerçek var ki, o da şudur… 18 yaş sınırının altındaki kullanıcıları tespit edip kanaldan uzaklaştırmanız gerekiyor. Belli yaş sınırının üzerindeki insanları kanal içerisinde bulundurmak demek, toplum kurallarını bilen insanların sizinle sohbet ediyor olduğunu gösterir.

Tabi ki seviyeli sohbet ortamı oluşturmak demek, belli başlı yaşın üzerindeki insanlarla sohbet sitelerinde buluşmak demek değildir. Bin bir çeşit insanın var olduğu gibi ne yazık ki toplumumuzda görgüsüz insanlarında mevcut olduğu gerçeğini değiştirmez… Bu sebeple sunucu içerisinde sohbet eden ve muhabbeti sohbeti sevilen, saygı gören ve saygı gösterebilen kullanıcıları yetkili listelerinize eklemeniz gerekmektedir. Seviyeli ve saygılı insanların yetkili listenizde bulunması ve insanların bu insanları örnek alarak sohbet etmesinin önemi büyüktür. Atalarımızın da dediği gibi, Ne ekersen onu biçersin. Günümüz şartlarında İRC Sohbet kuralları tüm sunucularda benimsenmiş ve tüm Chat sunucuları aynı kurallar çerçevesinde hareket etmektedirler. Peki, bu kurallar nelerdir? Kısaca bunlardan da bahsetmek istiyorum.

Sevap.net Dini Sohbet Kuralları!

  • Küfür, hakaret, argo ve rencide edici tüm söylemler ve davranışlardan uzak durmak.
  • Siyasi görüşler belirtmek, tartışmak, siyaset hakkında bilgiler paylaşmamak ve paylaştırmamak.
  • Din üzerinden tartışma çıkaranları uzaklaştırmak ve dinlere hakaret edecek davranışlar sergilememek.
  • Irkçı söylemler yaracak muhabbetlere engel olmak, bu tür muhabbet edenleri uzaklaştırmak.
  • Kişisel bilgilerini paylaşan insanları uzaklaştırmak, örnek telefon numarası veya TC kimlik numarası paylaşımlarına engel olmak.
  • Sosyal medya veya özel site linklerini engellemek.
  • Cinsel sohbet ve benzeri muhabbetleri kanal genelinde yasaklamak.
  • Sunucu görevlilerine hakaret eden ve saygısızlık gösteren kullanıcıları uzaklaştırmak.
  • Site içerisindeki kullanıcıları başka sohbet sitelerine davet edenleri engellemek.
  • Radyo platformunda siyasi içerikli ve küfürlü şarkıların çalınmasına engel olmak, bu tür şarkı isteğinde bulunanları uzaklaştırmak.

Yukarıda kısaca seviyeli sohbet nasıl yapılır ve kurallar oluşturarak, kullanıcıların seviyeli insanlardan oluşmasını sağlamanın özetini sizinle paylaştık. Bu tür kurallar ile insanları daha seviyeli ve saygın sohbete davet etmiş olursunuz.